+48 57 57 12 12 0

Czynny: Pn - Ndz 8:00 - 23:00

Busy Wrocław - Niemcy

Busy Wrocław - Niemcy oraz Niemcy - Wrocław

Firma iBus oferuje atrakcyjne międzynarodowe przewozy pasażerskie, w tym busy do Niemiec. Wrocław i całe województwo dolnośląskie to region, w którym połączenia te cieszą się szczególną popularnością.

Połączenie „door to door” na trasie Niemcy – Wrocław

Trasa kursu naszych busów jest za każdorazowo elastycznie dostosowywana, na podstawie indywidualnych potrzeb pasażerów, jadących danego dnia. Podróżny ma możliwość wsiąść do naszego samochodu we Wrocławiu, ale także w Oławie, Legnicy, Bolesławcu lub innym mieście Dolnego Śląska i bez przesiadek dojechać do wybranej przez siebie miejscowości w Niemczech, na terenie landów: Saksonia, Brandenburgia, Saksonia-Anhalt, Turyngia, Hesja, Nadrenia Północna-Westfalia i częściowo Dolna Saksonia. Na życzenie pasażera, kierowca może zawieźć go pod konkretnie wskazany adres, na wskazaną ulicę w konkretnej miejscowości na obszarze Niemiec.

Kursując kilka razy w tygodniu, nasz bus Wrocław-Niemcy może odebrać Cię z dowolnego z wymienionych poniżej miast*:

  • Bolesławiec
  • Legnica
  • Oława
  • Wrocław

*Wymagane jest uprzednie zgłoszenie. Jeżeli na dany kurs nie ma rezerwacji pochodzących z danej miejscowości, kierowca może ją ominąć.

Istnieje również opcja odbioru podróżnych w innych miastach. Jeśli jesteś zainteresowany przejazdem, a nie widzisz swojej miejscowości na powyższej liście, skontaktuj się z nami.

Komfortowe przewozy osobowe do Niemiec (Wrocław i cały Dolny Śląsk)

Zapewniamy pasażerom możliwość wygodnego spędzenia czasu w trakcie podróży. Nasze busy są wyposażone w komfortowe siedzenia oraz obszerne bagażniki, dzięki którym przestrzeń w kabinie osobowej nie zostaje niepotrzebnie zastawiona torbami, walizkami itp.

Podróżni mają także do dyspozycji gniazdka elektryczne, pozwalające na doładowanie telefonu bądź notebooka. W samochodach jest  również telewizja oraz dostęp do Internetu (na terenie Polski).

Transport bagażu i przesyłek

Stosunkowo duża ładowność bagażników naszych busów sprawia, że jesteśmy w stanie oferować nie tylko transport osób, ale także przewóz różnego rodzaju przedmiotów, w tym np. mebli i sprzętu RTV bądź AGD. Pakunki tego typu mogą zostać zabrane przez pasażerów (po uprzednim zgłoszeniu i dokonaniu rezerwacji miejsca) lub nadane jako „przesyłka na adres”.

Bagażowe przewozy Niemcy-Polska (Wrocław) to usługa szczególnie przydatna dla osób, które zamieszkują dłuższy czas w Niemczech bądź stamtąd wracają i chcą zabrać ze sobą  wyposażenie mieszkania i swoje codzienne przedmioty.

Nasza firma oferuje także możliwość nadania mniejszych paczek. Plusy naszych połączeń busowych to: duża częstotliwość kursów (kilka razy w tygodniu) oraz świadczenie usług w modelu „door 2 door”. Z naszych przewozów korzystają często osoby, które chcą pilnie przesłać z Niemiec do Polski (lub z Polski do Niemiec) lekarstwa, dokumenty, upominki bądź inne przedmioty.

Rezerwacja telefoniczna i przez WhatsUp

Rezerwacja online za pomocą formularza:

Rezerwacja za pomocą aplikacji mobilnej: