+48 57 57 12 12 0

Czynny: Pn - Ndz 8:00 - 23:00

Busy Wrocław - Holandia

Busy Wrocław - Holandia oraz Holandia - Wrocław

Nasza firma obsługuje atrakcyjne międzynarodowe przewozy pasażerskie, w tym połączenia na trasie Wrocław-Holandia. Oferujemy przejazdy z różnych miast Dolnego Śląska do praktycznie dowolnych miejscowości w Królestwie Niderlandów.

Podróż door to door na trasie Wrocław – Holandia

Trasa kursu naszych busów nie jest sztywna. Jest ona w każdym przypadku elastycznie dostosowywana do indywidualnych potrzeb pasażerów, podróżujących danym kursem. Podróżni mogą zatem wsiąść do naszego pojazdu we Wrocławiu, Bolesławcu, Oławie, Legnicy lub innym mieście województwa dolnośląskiego i bez przesiadania się dojechać do wskazanego przez siebie miasta w Holandii. Na Twoje życzenie pasażera, kierowca może zawieźć Cię pod konkretnie wskazany adres, tj. na wskazaną ulicę w konkretnej miejscowości na terenie Holandii.

Nasze samochody kursując kilka razy w tygodniu i mogą odebrać Cię z dowolnego z wymienionych poniżej miast*:

  • Bolesławiec
  • Legnica
  • Oława
  • Wrocław

*Konieczne jest uprzednie zgłoszenie. Jeśli na dany kurs nie ma rezerwacji z danej miejscowości, kierowca może ją pominąć.

Istnieje także opcja odbioru pasażerów w innych miejscowościach. Jeśli jesteś zainteresowany podróżą, a nie widzisz swojego miasta na liście, skontaktuj się z nami.

Podróż w komforcie

Zapewniamy naszym pasażerom możność komfortowego spędzenia czasu w trakcie podróży. Nasze busy Wrocław-Holandia są wyposażone w wygodne fotele oraz pojemne bagażniki, dzięki czemu w kabina osobowa nie zostaje niepotrzebnie zastawiana plecakami, torbami itp.

Pasażerowie mają również do swojej dyspozycji kontakty elektryczne, umożliwiające m.in. naładowanie baterii notebooka lub telefonu. W samochodach dostępna jest  również telewizja oraz połączenie z Internetem (na terenie Polski).

Transport do Holandii (Wrocław, Dolny Śląsk)

Spora ładowność bagażników samochodów wykorzystywanych przez iBus sprawia, że jesteśmy w stanie oferować nie tylko przewóz osób, ale również transport różnego typu przedmiotów, jak np. mebli, sprzętu RTV, rowerów. Przesyłki takie mogą zostać zabrane przez podróżnych ze sobą (po wcześniejszym zgłoszeniu) lub po prostu wysłane jako przesyłka na adres.

Przewozy bagażowe to usługa przydatna zwłaszcza dla osób, które zamieszkują dłuższy czas za granicą i chcą zabrać ze sobą  wyposażenie mieszkania, codzienne przedmioty itp. Busy Holandia-Polska (Wrocław) to idealny sposób, aby sprostać takim wyzwaniom.

Przewozimy także mniejsze przesyłki na trasie Wrocław-Holandia: dokumenty, lekarstwa, upominki i inne przedmioty.

Rezerwacja telefoniczna i przez WhatsUp

Rezerwacja online za pomocą formularza:

Rezerwacja za pomocą aplikacji mobilnej: