+48 57 57 12 12 0

Czynny: Pn - Ndz 8:00 - 23:00

Busy Kraków - Holandia

Busy Kraków - Holandia oraz Holandia - Kraków

Nasza firma umożliwia osobom z województwa małopolskiego szybki i komfortowy przejazd do większości miejscowości, leżących na terenie Królestwa Niderlandów. Nasz bus Kraków-Holandia kursuje m.in. do takich miast, jak np. Amsterdam, Eindhoven, Haga, Nijmegen czy Rotterdam.

Przejazd „door-2-door” z Krakowa do Holandii

Dokładna trasa każdego kursu jest ustalana na podstawie indywidualnych zgłoszeń pasażerów, jadących danego dnia. W praktyce znaczy to, że nasze busy z Krakowa do Holandii podjeżdżają po pasażerów pod umówiony adres i dowożą ich pod wskazany adres w kraju docelowym (podobnie jak taxi).

Osoby udające się w podróż mogą  wsiadać do busu zarówno w Krakowie, jak i w innych miejscowościach Małopolski, jak np. w Tarnowie, Brzesku czy Trzebinii i dojechać bez przesiadek do wskazanej przez siebie lokalizacji w Holandii.

Samochody iBus kursują kilka razy w tygodniu. Nasz bus Kraków-Holandia może podjechać po Ciebie do dowolnego z wymienionych miast*:

  • Bochnia
  • Brzesko
  • Chrzanów
  • Kraków
  • Tarnów
  • Trzebinia
  • Wieliczka

*Niezbędne jest wcześniejsze zgłoszenie. Jeżeli danego dnia nie ma rezerwacji z którejś z wymienionych miejscowości, kierowca może pominąć tę lokalizację.

Istnieje także możność odbioru podróżnych w innych miastach Małopolski. Jeżeli jesteś zainteresowany/-a podróżą do Holandii, a Twojej miejscowości nie ma na powyższej liście, skontaktuj się z nami.

Komfort, TV, Internet

Oferowane przez naszą firmę przewozy z Krakowa do Holandii dają podróżnym możliwość wygodnego spędzenia czasu w trakcie przejazdu. Samochody wyposażone są w wygodne fotele oraz bagażniki o dużej pojemności, dzięki którym przestrzeń w kabinie osobowej można uwolnić od plecaków, waliz i toreb.

W kabinach naszych busów znajdują się także gniazdka elektryczne, które pozwalają na doładowanie telefonu bądź laptopa, a także telewizja oraz dostęp do Internetu (na obszarze Polski).

Przewozy Kraków-Holandia – przesyłki bagażowe

Duża pakowność bagażników naszych samochodów umożliwia nam oferowanie nie tylko przewozu osób, lecz także transportu różnego rodzaju przedmiotów (np. sprzętu RTV i AGD czy mebli). Pakunki tego typu mogą zostać zabrane ze sobą przez podróżnych (po uprzednim zgłoszeniu i zarezerwowaniu miejsca) lub też nadane jako przesyłka na adres.

Jeżeli planujesz wyjazd za granicę i pragniesz zabrać ze sobą swoje wyposażenie mieszkania, najlepszym rozwiązaniem są nasze bagażowe przewozy Polska-Holandia. Kraków, Tarnów, Bochnia, Chrzanów – nieważne z jakiej miejscowości jesteś,  pomożemy Ci załatwić transport rzeczy bez problemów.

Nasza firma świadczy także usługi transportu przesyłek o mniejszych rozmiarach. Samochody iBus kursują na trasie Kraków-Holandia kilka razy w tygodniu, odbierając i dostarczając pakunki w trybie „door to door”. Tego typu przewozy są użyteczne zwłaszcza dla osób, które chcą szybko przesłać pilnie potrzebne dokumenty, lekarstwa, części samochodowe bądź innego rodzaju przedmioty.

Rezerwacja telefoniczna i przez WhatsUp

Rezerwacja online za pomocą formularza:

Rezerwacja za pomocą aplikacji mobilnej: