Busy Kraków - Holandia

Busy Kraków - Holandia oraz Holandia - Kraków

Nasza firma umożliwia osobom z województwa małopolskiego szybki i komfortowy przejazd do większości miejscowości, leżących na terenie Królestwa Niderlandów. Nasz bus Kraków-Holandia kursuje m.in. do takich miast, jak np. Amsterdam, Eindhoven, Haga, Nijmegen czy Rotterdam.

Przejazd „door-2-door” z Krakowa do Holandii

Dokładna trasa każdego kursu jest ustalana na podstawie indywidualnych zgłoszeń pasażerów, jadących danego dnia. W praktyce znaczy to, że nasze busy z Krakowa do Holandii podjeżdżają po pasażerów pod umówiony adres i dowożą ich pod wskazany adres w kraju docelowym (podobnie jak taxi).

Osoby udające się w podróż mogą  wsiadać do busu zarówno w Krakowie, jak i w innych miejscowościach Małopolski, jak np. w Tarnowie, Brzesku czy Trzebinii i dojechać bez przesiadek do wskazanej przez siebie lokalizacji w Holandii.

Samochody iBus kursują kilka razy w tygodniu. Nasz bus Kraków-Holandia może podjechać po Ciebie do dowolnego z wymienionych miast*:

  • Bochnia
  • Brzesko
  • Chrzanów
  • Kraków
  • Tarnów
  • Trzebinia
  • Wieliczka

*Niezbędne jest wcześniejsze zgłoszenie. Jeżeli danego dnia nie ma rezerwacji z którejś z wymienionych miejscowości, kierowca może pominąć tę lokalizację.

Istnieje także możność odbioru podróżnych w innych miastach Małopolski. Jeżeli jesteś zainteresowany/-a podróżą do Holandii, a Twojej miejscowości nie ma na powyższej liście, skontaktuj się z nami.

Komfort, TV, Internet

Oferowane przez naszą firmę przewozy z Krakowa do Holandii dają podróżnym możliwość wygodnego spędzenia czasu w trakcie przejazdu. Samochody wyposażone są w wygodne fotele oraz bagażniki o dużej pojemności, dzięki którym przestrzeń w kabinie osobowej można uwolnić od plecaków, waliz i toreb.

W kabinach naszych busów znajdują się także gniazdka elektryczne, które pozwalają na doładowanie telefonu bądź laptopa, a także telewizja oraz dostęp do Internetu (na obszarze Polski).

Przewozy Kraków-Holandia – przesyłki bagażowe

Duża pakowność bagażników naszych samochodów umożliwia nam oferowanie nie tylko przewozu osób, lecz także transportu różnego rodzaju przedmiotów (np. sprzętu RTV i AGD czy mebli). Pakunki tego typu mogą zostać zabrane ze sobą przez podróżnych (po uprzednim zgłoszeniu i zarezerwowaniu miejsca) lub też nadane jako przesyłka na adres.

Jeżeli planujesz wyjazd za granicę i pragniesz zabrać ze sobą swoje wyposażenie mieszkania, najlepszym rozwiązaniem są nasze bagażowe przewozy Polska-Holandia. Kraków, Tarnów, Bochnia, Chrzanów – nieważne z jakiej miejscowości jesteś,  pomożemy Ci załatwić transport rzeczy bez problemów.

Nasza firma świadczy także usługi transportu przesyłek o mniejszych rozmiarach. Samochody iBus kursują na trasie Kraków-Holandia kilka razy w tygodniu, odbierając i dostarczając pakunki w trybie „door to door”. Tego typu przewozy są użyteczne zwłaszcza dla osób, które chcą szybko przesłać pilnie potrzebne dokumenty, lekarstwa, części samochodowe bądź innego rodzaju przedmioty.

Rezerwacja online za pomocą formularza:

Rezerwacja za pomocą aplikacji mobilnej: