+48 57 57 12 12 0

Czynny: Pn - Ndz 8:00 - 23:00

Busy Kraków - Niemcy

Busy Kraków - Niemcy oraz Niemcy - Kraków

Busy z Krakowa do Niemiec, które obsługuje firma iBus, umożliwiają osobom z Małopolski szybki i pełen komfortu przejazd do najbardziej popularnych regionów wschodnich, środkowych i zachodnich Niemiec. Kursujemy m.in. do takich miast, jak np. Drezno, Lipsk, Berlin, Frankfurt, Kolonia, Dusseldorf czy Essen.

Podróż na trasie Kraków – Niemcy i jedź pod dokładnie wskazany adres

Marszruta każdego przejazdu jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb pasażerów, jadących danego dnia. Oznacza to, że można zamówić nasze busy Kraków-Niemcy pod adres, który odpowiada danej osobie i dojechać również pod wskazany adres (tak, jak taksówką).

Podróżni mogą  wsiadać do naszego busu nie tylko w Krakowie, ale również w innych miastach województwa małopolskiego, takich jak Tarnów, Bochnia czy Chrzanów i dojechać bezpośrednio do wskazanej przez siebie miejscowości w Niemczech, na obszarze Saksonii, Brandenburgii, Saksonii-Anhalt, Turyngii, Hesji, Nadrenii Północnej-Westfalii oraz częściowo także Dolnej Saksonii.

Kursujemy kilka razy w tygodniu. Nasz bus z Krakowa do Niemiec może odebrać Cię z dowolnego z wymienionych poniżej miast*:

  • Bochnia
  • Brzesko
  • Chrzanów
  • Kraków
  • Tarnów
  • Trzebinia
  • Wieliczka

*Konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie. Jeśli danego dnia nie ma rezerwacji z którejś z miejscowości, kierowca może pominąć tę lokalizację.

Istnieje również możliwość odbioru pasażerów w innych miejscowościach województwa małopolskiego. Jeśli jesteś zainteresowany/-a podróżą do Niemiec, a Twojego miasta nie ma na powyższej liście, skontaktuj się z nami.

Wygoda, komunikacja, rozrywka

Obsługiwane przez naszą firmę tanie busy z Krakowa do Niemiec oferują pasażerom możliwość komfortowego spędzenia czasu w trakcie przejazdu. Pojazdy wyekwipowane są w wygodne fotele oraz pojemne bagażniki, dzięki którym przestrzeń w kabinie osobowej nie jest zajmowana przez torby, plecaki czy walizki.

Podróżni mogą również korzystać z udogodnień, umożliwiających rozrywkę i komunikację. Nasze samochody wyposażone są w gniazdka elektryczne, dzięki którym możliwe jest naładowanie smartfonu bądź laptopa, a także w telewizję oraz dostęp do Internetu (na terenie Polski).

Przewozy z Krakowa do Niemiec – osobowe i bagażowe

Relatywnie duża pojemność bagażników naszych busów pozwala na to, byśmy byli w stanie oferować nie tylko przewóz osób, lecz również transport różnego typu przedmiotów, jak np. mebli czy sprzętu RTV i AGD. Pakunki takie mogą zostać zabrane ze sobą przez pasażerów (po wcześniejszym zgłoszeniu i dokonaniu rezerwacji miejsca), lub też nadane jako „przesyłka kurierska”.

Jeśli przeprowadzasz się na dłuższy czas za granicę i chcesz zabrać ze sobą swoje najpotrzebniejsze sprzęty, najlepszym rozwiązaniem są nasze bagażowe przewozy busem do Niemiec. Kraków, Tarnów, Brzesko, Trzebinia – obojętne skąd jesteś, staniemy na wysokości zadania i pomożemy Ci załatwić do bezproblemowo.

iBus oferuje także możliwość nadawania pakunków o mniejszych gabarytach. Nasze samochody kursują kilka razy w tygodniu, świadcząc usługi w trybie „od drzwi do drzwi”. Tego rodzaju przewozy są szczególnie przydatne dla osób, chcących szybko przesłać z Niemiec do Polski (lub z Polski do Niemiec) pilne dokumenty, lekarstwa, części do samochodu bądź inne przedmioty.

Rezerwacja telefoniczna i przez WhatsUp

Rezerwacja online za pomocą formularza:

Rezerwacja za pomocą aplikacji mobilnej: