O firmie

O nas

Busy do Niemiec

Wybierając się za naszą zachodnią granicę, warto zdecydować się na środek transportu, który zapewni przyjemną oraz bezpieczną podróż. Dowiedz się, dlaczego iBus to najlepszy wybór.


Komfortowe busy do Niemiec

Podkarpacie to jedno z najbardziej wysuniętych na wschód województw w Polsce. Jeśli wybierasz się więc do Niemiec lub właśnie stamtąd wracasz, czeka Cię długa podróż. Kilka godzin spędzonych w pojeździe nie będzie jednak stanowić problemu, jeśli wybierzesz firmę przewozową, zapewniającą komfortowe warunki przejazdu.

Chciałbyś spędzić ten czas, oglądając dobrej klasy film w wygodnym fotelu? A może ważniejszy jest dla Ciebie darmowy dostęp do Wi-Fi, abyś mógł przeglądać ulubione strony internetowe? Firma iBus zapewni Ci wszystkie te dogodności. Organizujemy przewozy do Niemiec i z powrotem, z wielu miejsc w Polsce, w tym z Podkarpacia. Jeśli chcesz, aby Twoja podróż była bezpieczna, wygodna i sprawna, zobacz, co przygotowała dla Ciebie nasza firma.

Bezpieczna podróż z iBus

Wiele lat działalności wzbogaciło nas w doświadczenie, dzięki któremu stale możemy podnosić standard naszych usług. W iBus codziennie dokładamy wszelkich starań, aby wspólna podróż satysfakcjonowała wszystkich pasażerów. Zdajemy sobie sprawę, że nasza praca wiąże się z niezwykłą odpowiedzialnością, dlatego też dbamy o każdy szczegół.

W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów postanowiliśmy, że wyposażymy firmę w najlepsze busy Renault Master. Zostały one zaopatrzone w nowoczesne systemy zabezpieczające. Auta te są prowadzone przez doświadczonych oraz wykwalifikowanych kierowców, którzy razem z nami tworzą firmę iBus. Dzięki temu mamy pewność, że podróż z nami, w tym przewozy Polska-Niemcy, to nie tylko komfort, ale i gwarancja bezpiecznego dotarcia do celu z miejsc nawet tak oddalonych, jak województwo podkarpackie.

Komfortowe przewozy Polska - Niemcy

Chcemy, aby Twoja podróż była wygodna i nie była czasem straconym. Dlatego też zadbaliśmy o wyposażenie, jakie posiadają busy. Niemcy-Polska to trasa długa, jednak wybierając iBus z pewnością nie będziesz się nudzić. W każdym pojeździe udostępniamy Ci:


  • dostęp do internetu na terenie Polski
  • telewizję
  • gniazdka elektryczne, dzięki którym naładujesz telefon, czy laptopa

Wszystkie busy do Niemiec wyposażone są w wygodne, wykonane ze skóry, pojedyncze fotele z podłokietnikami. Możesz je także regulować, dzięki czemu bez problemu zdrzemniesz się podczas podróży. Miejsca posiadają indywidualną, sterowaną według własnego uznania klimatyzację oraz ogrzewanie. Możesz więc dostosować warunki cieplne do swoich potrzeb.

Wybierz miejsce docelowe

Zadbaliśmy o to, aby każdy nasz klient z łatwością mógł sprawdzić obszar, który obsługiwany jest przez naszą firmę. Dlatego też, jeśli chcesz upewnić się, czy Twój cel mieści się w nim, wystarczy, że udasz się na naszą stronę internetową. Stworzyliśmy specjalną mapę, na której zaznaczony został obszar naszej działalności. Jeśli w zakresie tym znajduje się miasto, do którego chcesz się udać, to zapraszamy Cię do skorzystania z usług naszej firmy.

Prowadzimy usługę z adresu pod adres. W związku z tym, że działanie iBusa obejmuje prawie całe województwo podkarpackie, przyjedziemy po Ciebie w wyznaczone miejsce. Nie musisz więc martwić się o transport na dworzec. Taki sam komfort zapewniamy Ci po dotarciu do miejsca docelowego. Przy rezerwacji wybierz dokładny adres, a my Cię tam dowieziemy.

Szybka i prosta rezerwacja

Jeśli zdecydujesz się na podróż z iBus, konieczne będzie zarezerwowanie biletu. Jest to bardzo proste i wystarczy, że poświęcisz na tę czynność kilka minut. Możesz dokonać rezerwacji zarówno za pośrednictwem naszej strony internetowej, aplikacji, jak i drogą telefoniczną. Zapłaty za bilet dokonasz kartą lub gotówką u naszego kierowcy bezpośrednio przed podróżą. Jeśli wolisz dokonać płatności wcześniej, wystarczy, że przy rezerwacji, wybierzesz opcję przedpłaty.

Busy Polska - Niemcy to świetny sposób na wygodny i bezpieczny transport. Jeśli masz w planach podróż za zachodnią granicę, to zachęcamy Cię do skorzystania z oferty firmy iBus. Od lat dbamy doskonałą jakość przejazdów.

Życzymy przyjemnej podróży

Rezerwacja telefoniczna

Telefon komórkowy +48 57 57 12 12 0 WhatsApp +48 57 57 12 12 0

Rezerwacja za pomocą aplikacji

  • pobierz z Google Play
Aplikacja iBus - rezerwacja podróży

Rezerwacja online

Nie ma Twojej miejscowości w obsługiwanym obszarze? Zadzwoń: +48 57 57 12 12 0
W przypadku braku odpowiedzi, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
Jeśli znajdziesz tam nasz e-mail, proponujemy dodać go do listy kontaktów.

+48 57 57 12 12 0