O firmie

O nas

Busy do Holandii z Podkarpacia

Komfortowe przewozy międzynarodowe do Holandii

Firma iBus zapewnia komfortowe przewozy Polska - Holandia nowoczesną flotą pojazdów i bez jakichkolwiek przesiadek. Busy prowadzone są przez doświadczonych kierowców, którzy w swojej karierze przejechali tysiące kilometrów w kraju i za granicą. Wysyłane przez firmę busy Polska - Holandia odbierają pasażera bezpośrednio pod adresem wskazanym podczas rezerwacji i dostarczają go dokładnie w wybrane miejsce. Nasze busy Holandia - Polska zarezerwować można telefonicznie, bądź za pośrednictwem aplikacji mobilnej.


Komfortowe busy do Holandii

Obszar pracy kierowców obejmuje województwo podkarpackie - dzięki doskonałej znajomości topografii kraju są oni w stanie punktualnie dotrzeć nawet do pasażerów z małych miejscowości. Organizowane przez iBus przewozy Holandia - Podkarpacie pozwalają podróżującym zabrać nawet do trzech walizek bagażu, a w czasie jazdy korzystać z sieci WiFi, czy gniazdek elektrycznych.

Busy Polska- Holandia w systemie "door to door"

Nasze busy do Holandii z Podkarpacia wyruszają nawet kilka razy w tygodniu. Ilość tras uzależniona jest od liczby pasażerów zainteresowanych wyjazdem. Rezerwując busy Holandia - Polska prosimy o dokładne wskazanie adresu odbioru pasażera oraz miejsca docelowego. Pozwala nam to szczegółowo zaplanować trasę i maksymalnie skrócić czas jej trwania w trosce o komfort przewożonych osób. IBus świadczy usługi w systemie "door to door", co oznacza, że klimatyzowane busy z Podkarpacia do Holandii dowiozą pasażerów dokładnie we wskazane w zleceniu miejsce.

W trosce o wygodne korzystanie z usług busy Holandia - Rzeszów wyposażone są w terminale płatnicze. Dzięki temu opłata za przejazd może zostać dokonana nie tylko w siedzibie iBus, lecz także bezpośrednio u kierowcy. Każdy, obecny we flocie bus Holandia - Rzeszów jest również w stanie przewieźć nadaną przez klienta paczkę - pod warunkiem, że adres nadania i dostawy znajdują się w pobliżu planowanej trasy. Dzięki pojemnej przestrzeni bagażowej pasażerowie poza trzema walizkami ładunku mogą zabrać ze sobą torbę podręczną o masie do 5 kg.

Dlaczego iBus?

Swoje trasy planujemy w trosce o najwyższy komfort pasażerów. Nowocześnie wyposażone pojazdy oraz doświadczeni kierowcy codziennie dbają, by organizowane przez iBus przewozy międzynarodowe busami z Podkarpacia zachęcały do ponownego skorzystania z usług firmy. Podróżowanie z naszymi kierowcami łączy punktualność z wygodnym przebiegiem trasy.

Osoby regularnie wybierające busy Polska - Holandia od iBus doceniają przede wszystkim:


  • doświadczenie kierowców, którzy w swoim życiu przejechali setki tysięcy kilometrów
  • nowocześnie wyposażone pojazdy z WiFi, gniazdkami elektrycznymi, regulowanymi fotelami i klimatyzacją
  • terminowy przebieg tras i obszar działania firmy, obejmujący całe Podkarpacie
  • możliwość rezerwacji tras telefonicznie oraz poprzez aplikację mobilną
  • możliwość nadania przez busy Rzeszów - Holandia wybranej wielkości paczek
  • możliwość zapłaty za podróż bezpośrednio u kierowcy

Firma iBus stale poszerza zakres udogodnień dla podróżujących, tak by nasze busy Podkarpacie - Holandia maksymalnie dbały o komfortowy przejazd i zachęcały do ponownej rezerwacji. Zwłaszcza, że dla stałych klientów proponujemy specjalne rabaty na zakup biletów.

Przyjemna podróż nowoczesną flotą pojazdów

Wiemy, że województwo podkarpackie położone jest daleko od zachodnich granic, dlatego od swojej floty pojazdów oczekujemy wiecej. Nasi kierowcy prowadzą auta Renault Master o wysokim poziomie komfortu oraz bezpieczeństwa dla pasażerów. Dysponowane pod adres z rezerwacji busy Holandia - Podkarpacie wyposażone są w klimatyzację i osobne fotele z możliwością regulacji. Podróżujący mają dostęp do uniwersalnych gniazdek elektrycznych, a także do darmowej sieci WiFi na terenie Polski.

Każdy bus Rzeszów - Holandia umożliwia klientom opłacenie podróży za pomocą terminala, a dodatkowa przestrzeń pojazdu pozwala na zabranie podróżnym nawet do 5 kg bagażu podręcznego. Podróżowanie z iBus to gwarancja punktualności i dotarcia pod wskazany adres bez żadnych przesiadek. Codziennie staramy się, by przewóz osób Polska - Holandia - Rzeszów był najmniej uciążliwy i komfortowy dla pasażerów.

Zapraszamy do rezerwacji tras za pomocą formularza online, aplikacji mobilnej lub telefonicznie.

Życzymy przyjemnej podróży

Rezerwacja telefoniczna

Telefon komórkowy +48 57 57 12 12 0 WhatsApp +48 57 57 12 12 0

Rezerwacja za pomocą aplikacji

  • pobierz z Google Play
Aplikacja iBus - rezerwacja podróży

Rezerwacja online

Nie ma Twojej miejscowości w obsługiwanym obszarze? Zadzwoń: +48 57 57 12 12 0
W przypadku braku odpowiedzi, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
Jeśli znajdziesz tam nasz e-mail, proponujemy dodać go do listy kontaktów.

+48 57 57 12 12 0